Ehitage eelkool, kus keskendutakse õppimisele ja mängimisele

Lasteaiahooned

Lasteaialapse hea päev koosneb mängimisest, õppimisest, magamisest ja maitsvate einete söömisest. Lasteaiahooned peavad sisaldama ruume kõigi nende tegevuste jaoks. Adapteo teab, kuidas seda pakkuda. Eelkõige tähtsustame oma lasteaiahoonete juures aga kõige pisemate turvalisust ning tervist.

Paindlik viis uute ruumide loomiseks

Adapteo lasteaiahooned pakuvad kulutõhusat, vähest hooldust vajavat ning kiiret lahendust lasteaedade vajaduste täitmiseks. Saame pakkuda lasteaiarajatisi paariks päevaks või ka tähtajatult. Meie hooned põhinevad moodul- ja ringehitustehnikal ning neid saab vajaduste muutumisel ümber kohandada. Sõltumata sellest, kas teil on vaja oma ehitisi laiendada, renoveerida, teisaldada või muid töid teha, pakuvad kohandatavad lasteaiahooned vajalikke võimalusi just teile sobival kujul.

Hubane lasteaiatuba hea päeva veetmiseks

Kõik meie kohandatavad hooned on kaasaegsed ja funktsionaalsed. Adapteo lasteaiarajatised on valgus- ja värviküllased ning nende helikeskkond püsib pehme ja meeldivana ka kõige mängulustlikemal hetkedel.

Ohutu ning tervisesõbralik kohandatav ruum

Adapteo lasteaiarajatistel on ideaalsed sisetingimused ning need täidavad kõiki ohutus- ja ehitusnõudeid. Lisaks on kõik lasteaiahooned võimalik ehitadada universaalselt ligipääsetavaks. Kui lisaruumi on vaja kiiresti, on Adapteo lasteaiaruumide üürilahendus teie jaoks parim valik, olenemata sellest, kas vajate kohandatavat hoonet suurele hulgale lastele või olete olukorras, kus vana püsihoonet enam kasutada ei saa.

Saate valida avatud või suletud ruumi

Valmiv hoone pannakse kokku erinevatest spetsiaalselt valitud moodulitest. Saame luua kuni kolmekorruselisi liftiga hooneid. Mooduleid saab paigutada erineva kujuga, näiteks L-kujulisse hoonesse. Hoone sees võivad olla eraldi ruumid, kontorid, sööklad või valgusküllane ja avar avatud ruum.

Kas soovite rohkem teada meie koolieelsete lasteasutuste hoonete kohta?

Kas soovite müüjaga rääkida või rohkem teada saada, kuidas saaksime koos kohandada? Soovime teiega koostööd teha, et leida teie konkreetsetele vajadustele sobiv lahendus.