Koolimajad Adapteost

Õppimiseks ja arenemiseks kohandatud hooned

Maailm on muutunud ja nii on muutunud ka koolid. Tänapäeval seisavad koolid silmitsi paljude erinevate ootuste ja katsumustega, millest mitmed on seotud ehitusliku poolega. Adapteo jaoks ei ole kohanemisvõimelised koolirajatised pelgalt üksteise peale kuhjatud üksused, vaid moodsad koolihooned, mis vastavad tänaste õppemeetodite nõuetele.

Avarad ruumid mängimiseks ja meisterdamiseks

Rahustavad ruumid lugemiseks ja puhkamiseks

Valgusküllased ja õhurikkad ruumid, mille keskmes on mäng

Loomingulised ruumid kujutlusvõimele ja loomingule

Kui ma suudaksin kooli ehitada, oleks see...

Meie kohanemisvõime proovile panemiseks lasime 6-aastasel Emmal kujundada kooli just selliseks, nagu ta tahtis. Meie kohandatavad hooned võivad muuta suurust ja kuju täpselt nii, nagu olukord nõuab, ning oleme alati avatud uutele ideedele ja mõtteviisidele. Loome ehitisi nõnda, et mida iganes tulevik ka ei tooks, suudame sellega kohaneda.

Selline võib klassiruum välja näha

Kaasaegne kool on kohandatud nii õppimiseks kui arenemiseks. Tänapäeval esitavad koolid nii õpilastele kui ka töötajatele head töökeskkonda suured nõudmised, mille tagame. Soovime pakkuda parimat võimalikku sisekeskkonda hea õhu, heli ja valgusega. Meil on näiteks soojustagastus, ajakontrolliga ventilatsioon ja kohalolekuga valgustus, individuaalne soojusregulatsioon ja temperatuuri alandamine öösel, nädalavahetustel ja pühade ajal.

Moodulehitustehnoloogia muudab koolimaja kohandamise ja muutmise lihtsaks vastavalt teie ettevõttele ja vajadustele.

Adapteo koolirajatised toetavad kaasaegset õppimist

Tänapäeval ei veeda õpilased enam tervet päeva istudes sama laua taga, samas klassiruumis, sama õpetajaga. Muutused õpetamis- ja õppimisviisis on tekitanud vajaduse funktsionaalsemate ja kohanemisvõimelisemate ruumide järele, mis toetavad õpilaste aktiivset osavõttu õppetööst. Adapteo koolirajatisi saab ehitada just nii, nagu on teie kooli jaoks optimaalne.

Õpilaste ja personali tervis on alati esmatähtis

Adapteo meeskonna jaoks on esmatähtis koolimaja ruumide tervislikkus ja ohutus. Kõik sisetingimused, näiteks kliima- ja küttevaldkonnas, seatakse vastavalt riiklikele soovitustele ideaaltasemele.

Lisaks vastavad hooned kõigile uusimatele ehitusregulatsioonidele ning neid on võimalik ehitada universaalselt ligipääsetavaks.

Miks peaksite valima Adapteo?

Paindlikkus

Paindlikkus on sisse ehitatud kõikidesse meie kontseptsioonidesse ja valmistab teid muutusteks valmis.

Eritellimusel tehtud paigutus

Kas mõneks kuuks või määramata ajaks – sina valid, mis sulle kõige paremini sobib.

Premiumlösning

Premium lahendus

Õppeainepõhised klassi- ja muud kooliruumid

Keemiaklass

Muusikaklass

Spordisaal

Kokandusklass

Käsitöö- ja tehnoloogiaklassid

kooliköök ning -söökla

Garderoobid

Kas soovite rohkem kuulda meie kohanemisvõimeliste koolide kohta?

Kas soovite müüjaga rääkida või rohkem teada saada, kuidas saaksime koos kohandada? Soovime teiega koostööd teha, et leida teie konkreetsetele vajadustele sobiv lahendus.