Rentimine

Meie hoonete rentimisprotsess on kaasaegne, ökoloogiline ja ökonoomne viis kiireks lisaruumi loomiseks. Adapteo abil saate vajaliku hoone rentida nii kauaks kui vaja. Ja kui olukord muutub, saame kohandada ruumi ja rendiperioodi vastavalt teie muutuvatele vajadustele.

Miks peaksid rentima?

Kohandatava hoone rentimisel vabastate end hoonete haldamise kohustustest. Lisaks, kuna te ei pea tegema hoone ülalpidamisega seotud suuri kulutusi, vabastate nii kapitali tuuminvesteeringuteks. Adapteo paindlikku hoonet üürides saate vajaliku ruumi kätte ka palju kiiremini kui uut püsihoonet ehitades.

Kuidas rendiprotsess kulgeb?

Kontakteeruge meiega

Kuulame teie vajadusi ja teeme teiega koostööd, et luua teile ideaalne ruum. Teile määratakse kontaktisik, kes aitab teid kogu protsessi vältel.

Ruumi kujundamine

Kujundame teile vajaliku ruumi, mis on kohandatud teie soovide järgi ja ehitatud vastavalt kõigile ehitus- ja tervishoiueeskirjadele.

Ruumi kujundamine

Toimetame moodulid õigeaegselt ehitusplatsile, paneme kokku ja koristame platsi.

Lõppviimistlus ja lõppülevaatused

Pärast hoone valmimist sisustame selle ja hoolitseme selle eest, et kõik oleks paigas. Samuti hoolitseme kõigi lõplike ülevaatustoimingute eest ja anname teile võtmed sissekolimisvalmis hoonesse sisenemiseks.

Hooldus üüriperioodil

Võtame kõik hoonega seotud haldustoimingud enda kanda kogu üüriperioodi jooksul.

Moodulite demonteerimine ja eemaldamine

Pärast seda, kui moodulhoonet enam vaja pole, võtame selle lahti ja viime ära, jättes järele puhta platsi.
  1. 01 Kontakteeruge meiega
  2. 02 Ruumi kujundamine
  3. 03 Ruumi kujundamine
  4. 04 Lõppviimistlus ja lõppülevaatused
  5. 05 Hooldus üüriperioodil
  6. 06 Moodulite demonteerimine ja eemaldamine

Korrigeeritud rendiperiood

Rendime vajaliku pinna täpselt selleks ajaks, kui vaja. Rendiperiood võib ulatuda mõnest päevast aastakümneteni. Ja kui olukorrad muutuvad, muutub ka hoone. Saame lisada ruumi või eemaldada ruumi, mida sa enam ei vaja, ka rendiperioodil.

Mõtleme roheliselt

Moodulhooned on ökoloogiline lahendus. Kui moodulhoonet enam vaja pole, saab seda teises asukohas taaskasutada. Lisaks on meie moodulid energiasäästlikud ja sobivad Põhjamaade kliimaoludega, arvestatud on kõigi kütte- ja isolatsiooniaspektidega.

Kas soovite meie kohanemisvõimelistest hoonetest rohkem kuulda?

Ärge kõhelge meiega ühendust võtmast, et saada lisateavet või juhiseid oma ehitusvajaduste täitmiseks. Lahendus on alati olemas, ükskõik kui keerulised teie soovid ka poleks.