Inspireeriv ja ilus kontor

Ükskõik, kas vajate kontoriruumi kolimiseks, laienemiseks, renoveerimiseks või mis tahes muul põhjusel, Adapteo kohandatavad büroohooned on teie jaoks igal juhul õige valik. Pakume erineva paigutusega hooneid, mis on kohandatud vastavalt teie vajadustele, samuti võimalust hooneid osta, rentida või liisida. Meie eesmärk on teie ettevõtet aidata.

Avatud ja valgusküllane kontoriruum

Adapteo kaasaegsed kontorid võivad olla mitmesuguse paigutusega – avarast, helgest ja avatud ühisest bürooruumist kuni koridoriga eraldatud individuaalsete ning privaatsete tööruumideni. Kohaneme teie vajadustega ja leiame koos parima lahenduse.

Rahastamislahendused, mis annavad teile vabaduse

Ideaalne rahastamislahendus ei ole kõigi jaoks ühesugune, mistõttu pakume erinevaid alternatiive. Võite sobiva hoone rentida, liisida või osta.

Ideaalsed sisetingimused ja mugav sisustamine

Adapteo kontoritest leiate ideaalsed sisetingimused, näiteks konditsioneeri, küttelahendused ning suurepärase valgustuse ja helikeskkonna. Hoonete terviseohutus on meie jaoks alati äärmiselt oluline.
Siseruumidele annab viimase lihvi mugav ja funktsionaalne mööbel ning sisekujundus. Õigete mööbliesemetega saab luua erinevaid ruumilahendusi avatud koostööruumist kuni hubaste ja privaatsete puhkenurkadeni.

Kohandatav hoone uusima tehnoloogiaga

Kohandatav büroohoone saab olla kuni kolme korruseline, soovi korral paigutame hoonesse ka lifti. Hoone kuju saate määrata vastavalt oma soovidele. Tavaliselt vajab kontor palju erinevat tehnoloogiat alates hästitöötavast Wi-Fi-st kuni videokonverentsiseadmeteni. Saame pakkuda kõike seda ja muudki, et teie kontor oleks kaasaegne, täisvarustuses töökoht

Miks peaksite valima Adapteo?

Paindlikkus

Paindlikkus on sisse ehitatud kõikidesse meie kontseptsioonidesse ja see teeb teid muutusteks valmis.

Rätsepapaigutus

Kas mõneks kuuks või määramata ajaks – sina valid selle, mis sulle kõige paremini sobib.

Premium lahendus

Arvame, et väärite parimat. Seetõttu tarnime ainult kõrgeima kvaliteediga.

Kas soovite meie kohanemisvõimelistest hoonetest rohkem kuulda?

Ärge kõhelge meiega ühendust võtmast, et saada lisateavet või juhiseid oma ehitusvajaduste täitmiseks. Lahendus on alati olemas, ükskõik kui keerulised teie soovid ka poleks.