Teave Adapteo kohta

Kohandatavat tulevikku loomas

Adapteo pakub kaasaegseid kohandatavaid ehituslahendusi, nii riigi- kui erasektorile. Ehitame, üürime välja ja müüme kohandatavaid hooneid kas mõneks päevaks või määramata ajaks. Modulaarne ja ringehituslik kontseptsioon võimaldab meil hooneid mõne nädalaga ümber kujundada, suuremaks või väiksemaks muuta, ja isegi teisaldada.

Pakume ideaalset hoonet igale kliendile

Põhja-Euroopa juhtiva paindliku kinnisvarapakkujana on meie valikus kohandatavad hooned, mis aitavad meie klientidel ebakindlust maandada. Oleme kirglikud mõju suhtes, mida avaldab õige keskkond inimestele, kes hoones aega veedavad. Seetõttu püüame alati pakkuda sobivat lahendust, mis vastaks teie konkreetsetele vajadustele. Meie moodul- ja ringehituse kontseptsiooni abil saame alati jätkusuutliku lahenduse luua.

Oleme kogenud partner

Meie suure kohandatavate hoonete portfelli ja pika kogemuse toel ehitus- ja kinnisvaratööstuses, nii üürimise kui ka püsikasutuse vallas, aitame teil lahendada kõikvõimalikke ehitussoove. Meie kliendina saate keskenduda olulistele asjadele ja jätta kõik hoonega seotud küsimused meie lahendada.

Panustame jätkusuutlikku tulevikku

Hoolime keskkonnast ja anname oma panuse selle hoidmiseks. Ehitades energiatõhusaid kohandatavaid hooneid ja püüdes igati vähendada meie keskkonna jalajälge, soovime tulevaste põlvkondade elu paremaks muuta.

Teeme selgeks, mida vajate

Adapteo alustab alati kuulamisest. Aitame teil sobivaid valikuid teha, et saaksite täpselt seda, mida vajate, just siis ja just seal, kus seda vajate. Meie ülim asjatundlikkus ja lähedus tähendab, et võite meile kindlad olla ka pärast kättetoimetamist, partnerina, kes aitab teid igal sammul.

497

Töötajat

8 turgu

Rootsi, Soome, Taani, Norra, Saksamaa, Holland, Belgia ja Leedu

1,3 miljonit

Ruutmeetrit (m2) rendipinda

282 M€

Müügikäive 2020. aastal