Paindlik rahastamine

Ideaalne rahastamismudel on klientide jaoks erinev. Seetõttu pakume rahastamiseks erinevaid alternatiive, et leiaksite endale ja hetkeolukorrale sobivaima lahenduse. Pakume tõelist finantspaindlikkust; saate valida, kas rentida, omada või liisida meie käest oma kohandatavat hoonet. Kas te pole kindel, milline on teie jaoks hetkel parim lahendus? Oleme valmis teid aitama ja toetama – ärge kõhelge meiega ühendust võtmast.

Kas te pole kindel, milline on teie jaoks hetkel parim lahendus? Lugege allpool kõigi võimaluste kohta lisateavet, et saaksite paremini otsustada, mis lahendus teie olukorraga sobib. Kas te pole ikka veel otsustanud? Oleme valmis teid aitama ja toetama – ärge kõhelge meiega ühendust võtmast.

Milleks üürida oma maja?

Kui vajate ajutiselt lisaruumi, siis Adapteo kohandatava hoone üürimine annab teile vajaliku ruumi palju kiiremini kui uus püsihoone. Kuna te ei pea püsihoone ehitamiseks vajalikke suuri investeeringuid tegema, säästate nii kapitali tuumikinvesteeringuteks. Kohandatava hoone rentimisel vabastate end hoonete haldamise kohustustest.

Miks peaksite ehitist omama?

Adapteo püsiehitised valmivad kiiremini kui traditsioonilisi ehitusmeetodeid kasutades ehitatud majad. Seda seetõttu, et kokkupandavad hooned ehitatakse kontrollitud sisekeskkonnas, kus on vähe katkestusi, ning pannakse seejärel ehitusplatsil kokku. Kohapealne ehitusaeg on väga lühike, mistõttu häirib see teie tööd minimaalselt. Meie disain on kohandatav ja paindlik. Teeme plaanimisfaasis kõik selleks, et leida koos teiega parim lahendus teie ja teie vajaduste jaoks. Kui teie olukord aja jooksul muutub, on hoonet võimalik ka teisaldada.

Miks peaksite ehitist liisima?

Alati ei ole lihtne ennustada, kui palju praegused vajadused kümne aasta jooksul muutuvad. Uute ruumide ehitamine, kui tulevik ei ole kindel, võib kaasa tuua tohutu finantsriski. Sellest tulenevalt pakume oma hoonete ostmisele alternatiivina kasutusrenti. Meie ehitustehnoloogiaga kaasnev teisaldatavus ja paindlikkus teevad selle võimalikuks. Tavalised rendiperioodid jäävad kolme ja kümne aasta vahele ning seejärel saate ehitise soetada, lepingut pikendada või lepingu lõpetada.

No posts

Kas soovite meie kohanemisvõimelistest hoonetest rohkem kuulda?