Adapteo kohandatavad moodulmajad

Miks valida kohanemisvõimeline ehitamine?

Meie kohandatavad hooned pakuvad lahendust teie mis tahes hoonestusvajadusele. Teeme teile sobiva lahenduse leidmise lihtsaks ja toetame teid igal sammul.

Pidev kohandatavus ja paindlikkus

Meie hooned on lahendus, millele saab loota eesseisvaks ebakindluseks ettevalmistumisel. Erinevalt staatilisematest lahendustest, mida pakub traditsiooniline ehitus- ja kinnisvaratööstus, on meie hooned kohandatavad ja paindlikud, kui teie vajadused või olukord muutuvad. Kui teil pole seda hoonet enam vaja, renoveerime ja kasutame seda uuesti. Ja uuesti.

Kohandatavate hoonete eelised

  • Meie kohandatavad hooned võivad muuta suurust ja kuju mis tahes viisil
  • Ootamatult tekkinud olukorras saame hoone rajada ka vaid mõne päevaga
  • Võite valminud hoonet üürida, liisida või osta, sõltuvalt sellest, milline lahendus sobib teie finantsolukorraga
  • Peamine ehitusmaterjal on puit ja tööstuslik ehitustoodang minimeerib jäätmeid
  • Hoonet saab selle eluringide jooksul teisaldada ja taaskasutada ning see võib täita mitut eesmärk

Üdini tõhus

Kui meie hooned teile üle antakse, on need kasutusvalmis. Tööstustoodang ei sõltu näiteks ilmastikutingimustest ning meie planeerimine ja protsessid kindlustavad lühikesed ja tõhusad täitmisajad, tippkvaliteedi ja projekti eelarve piires püsimise. Kohapealne ehitusaeg on väga lühike, mistõttu häirib see teie tööd minimaalselt.

Ringluspõhimõtet järgiv tööviis

Kõik meie hooned saab vajadusel ümber paigutada. Meilt rentides olete osa ringmajanduse kontseptsioonist, kuna teie kasutatav hoone saab tulevikus uueks renditavaks hooneks kuskil mujal, kui teil seda enam vaja ei lähe. Meie jaoks on oluline, et mõtleksime kogu protsessi raames ringluspõhiselt.

1. Planeerimine – analüüsime teie vajadusi ja kujundame koos optimaalse lahenduse, et leida teile parim lahendus.

2. Tarne – transpordime hooned ja komplekteerime ehitislahenduse kohapeal.

3. Igapäevaelu – nautige oma igapäevaelu uutes tervisesõbralikes ja funktsionaalsetes hoonetes. Kui üürite kohandatavat hoonet, sisaldub hinnas hooldus.

4. Tagastus – vajadusel saab kõik kohandatavad hooned ümber paigutada. Kui hoonelahendus oli renditud, siis hooneüksused renoveeritakse ja taaskasutatakse. Ringlus selle parimal kujul!

Teile sobiv rahastamislahendus

Ideaalne finantseerimislahendus erineb klientide lõikes. Seetõttu pakume erinevaid alternatiivide, et leiaksite endale ja hetkeolukorrale sobivaima lahenduse. Saate valida, kas rentida, omada või liisida meie käest oma kohandatavat hoonet. Kas te pole kindel, milline on teie jaoks hetkel parim lahendus? Oleme valmis teid aitma ja toetama – ärge kõhelge meiega ühendust võtmast.

Kas soovite meie kohanemisvõimelistest hoonetest rohkem kuulda?

Ärge kõhelge meiega ühendust võtmast, et saada lisateavet või juhiseid oma ehitusvajaduste täitmiseks. Lahendus on alati olemas, ükskõik kui keerulised teie soovid ka poleks.