Karjäär Adapteos

Töötame koos jätkusuutlikuma tuleviku nimel. Meie lahendused katavad inimeste vajadused kogu elukaare jooksul – päevahoius käivatest lastest ja karjääri keskel olevatest inimestest kuni eakateni. Ja olles teadlik kõigest, mida teeme; alustades kliimaarukatest valikutest kuni sotsiaalse vastutuse võtmiseni, loome jätkusuutliku, ressursitõhusa ja turvalise tuleviku.

Oleme tugev ja kasvule suunatud ettevõte

Meil on suurepärane võimalus võtta areneval turul tugev positsioon – ja võime luua nullist midagi hämmastavat, juhindudes ühisest visioonist. Väljakujunenud ettevõte annab meile lisajõudu. Ettevõtlikkus meie ettevõttes võimaldab meil olla uuendusmeelne, julge ning leida parimad viisid katse-eksituse meetodil – alati kliendid silma peal.

Me armastame paindlikkust

Paindlikkus tähendab meile palju. See ei ole ainult meie äriidee tuum. Tegutseme paindlikult, oleme tulevikku vaatavad ja avatud uuele õppimisele – kohaneme pidevalt oma klientide vajaduste ja meid ümbritseva maailmaga. Lisaks areneme oma paindlikus töökeskkonnas, kus meie juhid annavad meile volitused ja usaldame suurepärase töö tegemise.

Avatud positsioonid

No current jobs from Adapteo Group